Nieuwe tenues en presentatiekleding voor voetbal(st)ers en begeleiding ST Ternaard/Holwerd/Blija

REGIO – Junioren uit Ternaard, Holwert en Blije spelen sinds enkele jaren in zogenaamde combi-teams. Op deze manier kunnen kleine verenigingen er voor zorgen dat leden zoveel mogelijk in de eigen leeftijdscategorie kunnen voetballen.

Met dank aan de onmisbare steun van PROBO, COOP Verbeek, Kingma’s schoonmaak en agrarisch Melkveebedrijf Malda spelen deze teams vanaf januari 2023 in een speciaal ontworpen zwart tenue waarop het rood, blauw en geel van de afzonderlijke verenigingen in de details is terug te vinden. Trainers en leiders hebben de beschikking over bijpassende presentatiekleding, inclusief speciaal ontworpen logo, zodat de teams als herkenbare eenheid voor de dag komen. Een mooie duurzame ontwikkeling in een steeds intensievere samenwerking, mogelijk gemaakt door enkele lokale en één regionale sponsor.

ST Ternaard/Holwerd/Blija ziet de toekomst met vertrouwen tegemoet!

Auteur: Redactie RTV NOF