VOORJAARREEKS VOETBALSCHOOL YN’E 16

Op vrijdag 25 maart starten Voetbalschool yn’ 16 bij voldoende deelnemers met de voorjaarsreeks. Afgelopen jaar is er naast de voorjaarsreeks, wel een zomervoetbal2daagse georganiseerd maar helaas geen najaarsreeks.

Elke training wordt gekeken naar de ontwikkeling van de deelnemer, vervolgens wordt per training het niveau aangepast. Hierdoor kan iedere deelnemer op zijn / haar eigen niveau progressie blijven maken. Deze werkwijze gaat ook in de komende voorjaarsreeks worden voortgezet. Op het gebied van techniek, stabiliteit, overzicht, coördinatie, pass en dribbelvormen (weer) genoeg uitdaging!

Lijkt het je leuk om deel te nemen? Geef je dan snel op. Aanmelden voor de voorjaarsreeks kan t/m zondag 13 maart 2022:
voetbalschoolyne16@hotmail.com  / Harry Beintema 0630346660

Voor meer informatie en deelname kosten:
www.voetbalschoolyne16.nl