Corona update november 2021

Beste leden en bezoekers van V.V. Blija

Door de oplopende Coronabesmettingen zijn de Coronamaatregelen opnieuw aangescherpt. Dit houdt voor V.V. Blija de volgende maatregelen in:

  • Het sportcomplex is elke dag gesloten na 17:00u. Trainingen na die tijd gaan dus niet door;
  • Wedstrijden op de zaterdag kunnen vooralsnog doorgaan, mits om 17:00 afgelopen;
  • Publiek is helaas niet meer welkom bij wedstrijden en trainingen. Hierbij geldt een uitzondering voor alle personen die functioneel noodzakelijk zijn voor de wedstrijden en trainingen, zoals scheidsrechters, trainers, coaches, leiders, onderhoudsprofessionals, vrijwilligers en strikt noodzakelijke rij-ouders;
  • Vanwege deze maatregel hebben we ervoor gekozen de kantine eerst volledig te sluiten;
  • Het bestuur zal op de zaterdagen zorgen voor drinken in de rust van een wedstrijd en er zal koffie en thee in de bestuurskamer aanwezig zijn voor leiders en scheidsrechters.

Deze maatregelen gelden voor 3 weken, in ieder geval tot 19 december 2021. Op dinsdag 14 december wordt de situatie opnieuw beoordeeld. Mochten er tussentijds wijzigingen of aanvullingen volgen, zullen de betreffende teams, leiders, trainers en scheidsrechters hierover worden geïnformeerd.

Wij vragen hiervoor een ieders begrip en hopen zo snel mogelijk weer een normale voetbalzaterdag te kunnen aanbieden.

Bestuur V.V. Blija