Deze bedrijven sponsoren onze site.
Ook u kunt hier een banner krijgen, neem hiervoor contact op met:
reclame@vv-blija.nl

of ga naar de pagina van de sponsor-commissie
Bij vv-Blija:
 

Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van teams van vv-Blija

zaterdag 9 november 2019
vv-Blija JO8-1 Dokkum JO 8 4-5
vv-Blija JO10 Wardy JO10 21-0
Feanstars MO17 Holwerd/Blija MO17 9-2
vv-Blija JO07, veld Oudwoude
Ternaard JO7 vv-Blija JO7 6-1
WTOC JO7 vv-Blija JO7 7-0
vv-Blija JO11  FC Trynwalden JO11 2-1
FC Deinum JO13 St. Blija/Holwerd JO13
ST Blija/Holwerd J015 Jacob St. JO15 3-0
vv-Blija/Holwerd 2 S.C. Stiens 5-6
vv-Blija VR1 Koostertille/ Drogeham VR1 9-0
Beetgum 1 vv-Blija 1 3-1

Donderdag 7 november 2019
Drachtster Boys J015 ST Blija/Holwerd J015 4-1

Zaterdag 2 november 2019
Wardy J08-1 vv-Blija JO8-1 11-4
Holwerd/Blija MO17 (veld Holwerd) Lycurgus M017-1 6-1
Oosterga JO11 vv-Blija J011-1 3-3
FC Birdaard JO10 vv-Blija JO10
vv-Blija H2 Ouwe Syl 3
WTOC VR1 vv-Blija Vr1 4-0
vv-Blija 1 Wardy 1

Vrijdag 1 november
S.C. Stiens VR30+ vv-Blija D 30+ 3-0
Birdaard VR30+ vv-Blija D 30+ 3-0
vv-Blija D 30+ De Walden VR30+ 0-3

Zaterdag 26 oktober 2019
vv-Blija JO10 Ezinge JO10 19-0
fc Harlingen J013-1 vv-Blija/Holwerd JO13 9-1
vv-Blija J011-1 Wykels Hallum J011-1G 12-1
Holwerd/Blija MO17 (veld Holwerd) Gorredijk M017-1 4-1
ST Blija/Holwerd J015 Buitenpost J015-3 1-5
FC Burgum VR3 vv-Blija Vr1 3-2
Arum 1 vv-Blija 1 2-2

Donderdag 24 oktober
vv. Trynwalden 3 vv-Blija/Holwerd H2 1-4

Zaterdag 19 oktober 2019
Wykels Hallum JO8 vv- Blija JO8 18-0
vv-Blija JO10 (beker) Friesland JO 10 16-4
St. Jacob JO15 vv-Blija/Howerd JO15 (beker) 1-3
vv-Blija Vr1 S.C. Stiens/DTD VR4 5-2
vv-Blija 1 (veld Holwerd) Holwerd 1 1-1

Vrijdag 18 oktober 2019
veld Ferwert vv-Blija H35+  
vv-Blija H35+ Marrum 35+ 0-1
vv-Blija H35+ Ouwe Syl 35+ 0-2
Wardy 35+ vv-Blija H35+ 2-0
veld Damwald vv-Blija D 30+  
De Walden VR30+ vv-Blija D 30+ 2-2
Birdaard VR30+ vv-Blija D 30+ 0-2
vv-Blija D 30+ S.C. Stiens VR30+ 2-0
vv-Blija D 30+ Dokkum VR30+ 5-0

Zaterdag 12-10-2019
vv-Blija JO10 Dokkum J010-1G 14-0
Wykels Hallum J08-1 vv-Blija JO8-1
veld Hallum vv-Blija JO7
vv-Blija J011-1 SJO Broekster Walden J011 5-0
Holwerd/Blija MO17 Gomos M017-1 3-4
SC Franeker J013-2 vv-Blija/Holwerd JO13
Noordbergum VR1 vv-Blija Vr1 2-2
SC Veenwouden 4 vv-Blija H2
Marrum 1 vv-Blija 1

Zaterdag 5-10-2019
Be Quick D J010-3 vv-Blija JO10 0-27
Leeuwarder Zwaluwen J015 ST Blija/Holwerd J015 1-2
vv-Blija JO7, Veld Koarnjum
FC Birdaard JO7 vv-Blija JO7 0-1
vv-Blija JO7 DTD Cornjum JO7 0-1
Wykels Hallum JO7 vv-Blija JO7 8-0
vv-Blija JO8-1 WTOC J08-1G 6-6
vv-Blija/Holwerd JO13 SC Berlikum J013-1 1-0
Marum M017-1 Holwerd/Blija MO17 8-1
vv-Blija H2 FC Burgum 4 2-5
Amelandia J011-1G vv-Blija J011-1 10-0
vv-Blija Vr1 VC Trynwalden VR1 3-5
vv-Blija 1 VVWS 1 4-2

vv-Blija D30+, veld burdaard
Birdaard VR30+1  vv-Blija D30+ 2-2
S.C. Stiens VR30+1 vv-Blija D30+ 0-2
vv-Blija D30+ De Walden VR30+1 1-0
vv-Blija D30+ Dokkum VR30+1 2-1

Uitslagen Zaterdag 28-9-2019
Holwerd/Blija MO17 Eenrum M017-1 0-3
FC Birdaard J08-1 vv-Blija JO8-1 11-1
Ternaard J011-1G vv-Blija J011-1 3-4
vv-Blija/Holwerd JO13 MKV'29 J013-1 1-10
Kijk ook bij wedstrijd foto's vv-Blija JO7  
vv-Blija JO7 Wykels Hallum JO7 0-4
Burdaard JO7 vv-Blija JO7 5-1
vv-Blija JO7 DTD 1-2
Anjum J010-1 vv-Blija JO10 2-10
SJO Warga WWS J015 ST Blija/Holwerd J015 2-3
vv-Blija H2 Blauw-wit'34 7 1-2
Blauw Wit '34 VR2 vv-Blija Vr1 2-2
vv-Blija 1 SSS'68 1 3-1

Uitslagen Zaterdag 21-9-2019
vv-Blija JO8-1 VCR J08-1 1-3
SJO DFC J013-1 vv-Blija/Holwerd JO13 2-1
vv-Blija JO10 Trynwalden J010-1 19-0
veld Burdaard vv-Blija JO7
vv-Blija JO7 DTD JO7 4-1
Hallum JO7 vv-Blija JO7 7-0
vv-Blija JO7 FC Burdaard JO7 3-2
ST Blija/Holwerd J015 Be Quick D J015-3 3-0
vv-Blija J011-1 Dokkum J011-1G 0-1
SJO J.V.Oostenburg M017-1 Holwerd/Blija MO17 3-0
vv-Blija Vr1 S.C. Stiens/DTD VR4
LAC Frisia 1883 vv-Blija 1 7-1
 
Uitslagen vrijdag 20 september H35+ (veld Blije)
vv-Blija H35+ Ouwe Syl 35+ 1-0
vv-Blija H35+ Wardy 35+1 2-3
Marrum 35+1 vv-Blija H35+ 2-3
 
Uitslagen vrijdag 20 september V30+ (veld Dokkum)
Dokkum VR30+ vv-Blija V 30+ 0-2
Birdaard VR30+ vv-Blija D 30+ 2-0
vv-Blija D 30+ De Walden VR30+ 3-1
vv-Blija D 30+ S.C. Stiens VR30+ 1-0


14 September (beker)
vv-Blija/Holwerd JO13 Be Quick JO13 0-10
ST Blija/Holwerd J015-1 SJO Broekster Walden J015-2 2-2
ASC JO10 vv-Blija JO10 5-11
Anjum MO 17 Holwerd/Blija MO17 9-1
Geel-Wit JO11 vv-Blija JO11 3-1
vv-Blija 1 WTOC 1 2-5

Woensdag 11 september (beker)
Wardy JO8 vv-Blija JO8 21-3

7 September (beker)
vv-Blija JO10 Dokkum JO10 14-0
Wykels Hallum JO8 vv-Blija JO8 14-1
St-Blija/Holwerd JO13 Zwaagwesteinde JO13 0-5
Holwerd/Blija MO17 Be Quick MO 17 4-1
vv-Blija JO11 Wykels Hallum JO11 17-0
ST Blija/Holwerd J015-1 Buitenpost J015-3 3-0
vv-Blija 1 Anjum 1 1-5

Vrijdag 6 september
Ouwesyl 35+ vv-Blija H 35+ 3-2
vv-Blija H 35+ Wardy 35+ 1-4
vv-Blija H 35+ Marrum 35+ 0-0
 
Dokkum Vr 30+ vv-Blija V30+ 0-0
vv-Blija V30+ Stiens Vr30+ 6-0
de Walden Vr 30+ vv-Blija V30+ 0-4
vv-Blija V30+ Fc Birdaard Vr30+ 2-0

Donderdag 5 September (beker)
VCR JO13 St-Blija/Holwerd JO13 9-4

31 Augustus (beker)
Wardy JO10 vv-Blija JO10 2-12
vv-Blija JO8 Holwerd JO8 10-0
Ternaard JO11 vv-Blija JO11
Be Quick D J015-3 ST Blija/Holwerd J015-1 1-3
Broeksterwalden MO 17 Holwerd/Blija MO17 3-0
ASC 1 vv-Blija 1 3-3