Deze bedrijven sponsoren onze site.
Ook u kunt hier een banner krijgen, neem hiervoor contact op met: reclame@vv-blija.nl

of ga naar de pagina van de sponsor-commissie

 

Bij vv-Blija:
 

 

Dinsdag 14 mei
Blija/Holwerd VR1 ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 6-2
Donderdag 16 mei
Blija/Holwerd 2 BroeksterBoys 3 2-7
 
Zaterdag 18 mei 2019:
Holwerd/Blija JO13 Nicator JO13 2-3
Blija JO9 Dokkum JO9 9-0
Blija JO7 Sportpark Holwerd
Blija JO7 Holwerd JO7 3-0
Oostergo JO7-1 Blija JO7 4-1
Oostergo JO7-2 Blija JO7 4-3
Blija JO7 Anjum JO7 7-1
 
ONT JO15 Blija/Holwerd JO15 4-3
Blija JO12 Amelandia JO12 3-4
Blija/Holwerd MO17 Minnertsga/St. Jacob MO17 8-2
Holwerd/Blija JO19 Zeerobben JO19 0-5
Blija/Holwerd VR1 DTD VR1 8-3
Blija 1 Arum 1 1-4

 

Zaterdag 11mei
Be Quick D JO12 Blija JO12 3-1
Marrum JO9 Blija JO9 2-3
Drogeham JO13 Holwerd/Blija JO13 5-4
Anjum MO17 Blija/Holwerd MO17 5-2
Blija JO7 Toernooi Sportpark Blije  
Oostergo JO7 Blija JO7 5-0
Blija JO7 Anjum JO7 3-0
Oostergo JO7-B Blija JO7 0-0
Blija JO7 Holwerd JO7 4-1
 
ONT JO10 Blija JO10 5-2
Blija/Holwerd JO15 SJO Bergum/BCV JO15 5-0
Leeuwarder Zwaluwen VR2 Blija/Holwerd VR1
Blija/Holwerd 2 Eastermar 2
SSS'68 1 Blija 1 1-1

vrijdag 10 mei
vv-Blija VR30+, toernooi Sportpark Nylan Leeuwarden
de Walden Vr30+ vv-Blija VR30+, 0-2
vv-Blija VR30+ St.Annaparochie VR30+ 2-1
AVC VR 30+ vv-Blija VR30+ 1-4
vv-Blija VR30+ MKV'29 VR30 2-2
 
vv-Blija H35+, toernooiSportpark Blije
vv-Blija H35+ VCR 35+ 2-1
Suameer 35+ vv-Blija H35+ 2-2
vv-Blija H35+ Be Quick 35+ 0-4
 
 
 
Zaterdag 4 mei 2019
Blija JO9 VCR JO9 10-3
Holwerd/Blija JO13 Veenwouden SC JO13 10-0
SJO Feanstars JO12 Blija JO12 4-4
SJO Broekster Walden JO19 Blija JO19 1-5
Blija/Holwerd JO15 Oerterp JO15 0-7
Blija/Holwerd VR1 Kootstertille/Drogeham VR1 2-2
Hardegarijp 4 Blija/Holwerd 2 10-1
Ternaard 1 Blija 1 5-0
 
Blija JO7 toernooi,
Blija JO7 Anjum JO7 4-0
Oostergo JO7 Blija JO7 2-0
Blija JO7 Holwerd JO7 2-2
Blija JO7 Oostergo JO7 2-2

Vrijdag 26 april 2019:
vv-Blija D30+, toernooi Sportpark Blija
MKV'29 VR1 vv-Blija D30+ 1-2
vv-Blija D30+ de Walden VR30+ 1-0
AVC Vr30+ vv-Blija D30+ 0-2
vv-Blija D30+ St Annaparochie VR 30+ 2-1
 
vv-Blija H35+, toernooi Sportpark De Vonder, Rinsumageast
Suamar 35+ vv-Blija H35+ 0-3
vv-Blija H35+ Be Quick H35+ 1-1
VCR H35+ vv-Blija H35+ 1-2

Dinsdag 16 april
Noordburgum VR1 vv-Blija V1 3-0
Zaterdag 20 april 2019:
SJO Bergum/BVC JO15-4 vv-Blija JO15 2-4
SJO Broekster Walden MO17 St. Holwerd/Blija MO17 3-2
Leovardia JO19-2 St. Holwerd/Blija JO19 6-4
SJO Bergum/BVC VR3 vv-Blija V1 3-1

Zaterdag 13 april 2019
SC Berlikum JO10 Blija JO10 3-6
Holwerd/Blija JO13 VCR JO13 4-3
ASC JO9 Blija JO9 0-12
Blija/Holwerd MO17 Kollum MO17 2-2
Blija JO12 Drachtster Boys JO12 5-1
Buitenpost JO15 Blija/Holwerd JO15 0-1
Holwerd/Blija JO19 Wykels Hallum JO19-1 3-6
VIOD VR1 Blija/Holwerd VR1 3-0
Wardy 1 Blija 1 1-3
Blija/Holwerd 2 VC Trynwalden 3 1-7

Vrijdag 12 april
vv-Blija Mannen 35+ Toernooi Sportpark De Heidkamp, Sumar 19.30 uur
Uitslagen
Be Quick 35+ Dokkum vv-Blija Mannen 35+ 0-1
vv-Blija Mannen 35+ Suameer 35+ Sumar 2-2
VCR 35+ Rinsemageest vv-Blija Mannen 35+ 1-1
 
vv-Blija Vrouwen 30+ Toernooi Sportpark De Lytse Trije, Sexbierum 19.30 uur
Uitslagen
MKV'29 VR30 vv-Blija VR 30+ 1-0
vv-Blija VR 30+ St.Annaparochie VR30+ 2-1
De Walden VR30+ vv-Blija VR 30+ 0-0
vv-Blija VR 30+ AVC VR 30+ 2-0

 

 

Zaterdag 6 april 2019
Blija JO10 Oostergo JO10 7-1
Blija JO9 WTOC JO9 11-3
Jistrum JO12 Blija JO12 1-2
Blija/Holwerd JO15 SJO Warga/WWS 4-0
SJO Broekster Walden MO17 Blija/Holwerd MO17
SJO Broekster Walden JO13 Holwerd/Blija JO13 1-8
Blija/Holwerd VR1 VC Trynwalden VR1
Leovardia JO19 Holwerd/Blija JO19 3-1
Zwaagwesteinde 3 Blija/Holwerd 2 1-4
Blija 1 Beetgum 1 1-2
 
Blija JO7, toenooi, Sportpark Froubuurt, Vrouwenparochie
CVO JO7 Blija JO7 1-0
Blija JO7 Wykels Hallum JO7 0-2
Blija JO7 Stiens JO7 0-1
ouwe syl JO7 Blija JO7 0-1


Zaterdag 30 maart 2019 (Inhaal) geen wedstrijden in Blije!
Zeerobben JO19-2 St Holwerd/Blija JO19 (veld Holwerd) 3-1
Kollum Mo17 St. Holwerd/Blija Mo17 4-0
ST WBM VR1 Blija VR1 5-5
Ouwe Syl 1 Blija 1 3-2

Blija JO7
vv-Blija JO7 CVO JO7 0-2
Wykels JO7 vv-Blija JO7 3-0
vv-Blija JO7 OuweSyl JO7 0-1
s.c. Stiens JO7 vv-Blija JO7 0-1

Zaterdag 23 maart 2019
Blija/Holwerd JO15 ONT JO15 8-0
Nicator JO13 Holwerd/Blija JO13 0-13
Minnertsga/St. Jacob MO17 Blija/Holwerd MO17 1-2
Dokkum JO9 Blija JO9 0-13
Amelandia JO12 Blija JO12 12-1
SJO Bergum/BCV JO10 Blija JO10 3-5
Blija/Holwerd VR1 ST WBM VR1
Zeerobben JO19 Blija/Holwerd JO19
Dokkum 3 Blija/Holwerd 2 4-1
Blija 1 CVO 1 3-4

Blija JO7, Toernooi Sportpark it Blikkelan Hallum
CVO JO7 vv-Blija JO7 1-2
vv-Blija JO7 Wykels JO7 1-2
OuweSyl JO7 vv-Blija JO7 2-1
vv-Blija JO7 s.c. Stiens JO7 0-2


Zaterdag 16 maart 2019
Blija JO7, Toernooi Sportpark Froubuurt Vrouwenparochie
Blija JO10 ONT JO10 4-2
Blija JO9 Marrum JO9 6-1
SJO Bergum/BCV- JO15 Blija/Holwerd JO15
Holwerd/Blija JO13 Drogeham JO13
Blija/Holwerd MO17 Anjum MO17
Blija JO12 Be Quick D JO12 2-6
Noordbergum VR1 Blija/Holwerd VR1
St Holwerd/Blija JO19 Blauw wit JO19
Blija/Holwerd 2 Broekster Boys 3
Ouwe Syl 1 Blija 1

Zaterdag 9 maart 2019
VCR JO9 Blija JO9 1-8
Blija JO12 SJO Feanstars JO12 6-1
Be Quick D JO10 Blija JO10 4-1
Veenwouden SC JO13 Holwerd/Blija JO13 1-5
ST Holwerd/Blija JO19 SJO Broekster Walden JO19 8-0
Oerterp JO15 Blija/Holwerd JO15 8-0
Blija/Holwerd VR1 WTOC VR1 1-3
Be Quick D 6 Blija/Holwerd 2 1-0
Blija 1 WWS 1

2-1

Toernooi Stiens Blija JO7 CVO JO7 1-0
Wykels hallum Blija JO7 2-0
Ouwe syl Blija JO7 2-2
Stiens Blija JO7 2-0

Zaterdag 2 maart 2019 (inhaaldatum)
Holwerd/Blija M017 SJO Broekster Walden M017 3-0
WTOC JO9 Blija JO9 1-10
Blija/Holwerd 2 Suameer 2 2-0
Blija 1 Tzummarum 1 3-1

Zaterdag 23 februari 2019 (inhaaldatum)
Blija/Holwerd VR1 VIOD VR1 0-2
Broekster Boys 3 Blija/Holwerd 2 3-3
 

Zaterdag 16 februari 2019
Blija JO10 SC Berlikum JO10 4-6
Blija JO9 ASC JO9 4-4
Drachtster Boys JO12 Blija JO12 1-7
Blija/Holwerd JO15 Buitenpost JO15 2-0
Wykels Hallum JO19 Holwerd/Blija JO19 3-1
VCR JO13 Holwerd/Blija JO13 3-1
Blija/Holwerd 2 Holwerd 2 4-1
Mulier 1 Blija 1 1-3

Zaterdag 9 februari
Holwerd/Blija JO13   SJO Broekster Walden JO13 11-0
Blija/Holwerd MO17   SJO Broekster Walden MO17
Blija JO12   Jistrum JO12 5-1
Oostergo JO10   Blija JO10 1-6
SJO Warga/WWS JO15   Blija/Holwerd JO15 10.15 uur
Suameer 2   Blija/Holwerd 2 8-3
Blija 1   Tzummarum 1