Deze bedrijven sponsoren onze site.
Ook u kunt hier een banner krijgen, neem hiervoor contact op met: reclame@vv-blija.nl

of ga naar de pagina van de sponsor-commissie

 

Bij vv-Blija:
 

Dit schema is doorgegeven en bijgewerkt tot 18 Mei 2019 door de K.N.V.B.
Wijzigingen kunnen zich in de loop van het seizoen voordoen!

Kijk voor de laatste veranderingen, afgelastingen enz. op de startpagina!

JO 9 Competitie voorjaar 2019
09 Mrt. VCR J09   Blija J09 09.00 uur
16 Mrt. Blija J09   Marrum J09 09.00 uur
23 Mrt. Dokkum J09   Blija J09 10.15 uur
06 Apr. Blija J09   WTOC JO9 09.00 uur
13 Apr. ASC JO9    Blija J09 09.00 uur
04 Mei Blija J09   VCR J09 09.00 uur
11 Mei Marrum J09   Blija J09 09.00 uur
18 Mei Blija J09   Dokkum J09 09.00 uur

competitie Voorjaar 2019 JO10
09 Mrt. Be Quick D J010-2   Blije J010-1G 10.00 uur
16 Mrt. Blije J010-1G   ONT JO10-2 09.00 uur
23 Mrt. Bergum/BCV J010-4   Blije J010-1G 11.00 uur
06 Apr. Blije J010-1G   Oostergo JO10-2 09.00 uur
13 Apr. SC Berlikum JO10-1   Blije J010-1G 09.45 uur
04 Mei Blije J010-1G   Be Quick D J010-2 08.30 uur
11 Mei ONT JO10-2   Blije J010-1G 10.00 uur
18 Mei Blije J010-1G   Bergum/BCV J010-4 09.00 uur

competitie Voorjaar 2019 JO12
09 Mrt. vv-Blija J012-1G   SJO Feanstars JO12-1 10.30 uur
16 Mrt. vv-Blija J012-1G   Be Quick D J012-2 10.00 uur
23 Mrt. Amelandia J012-1G   vv-Blija J012-1G 11.00 uur
06 Apr. Jistrum  JO12-1G   vv-Blija J012-1G 09.00 uur
13 Apr. vv-Blija J012-1G   Drachtster Boys JO12-2 10.00 uur
04 Mei SJO Feanstars JO12-1   vv-Blija J012-1G 10.30 uur
11 Mei Be Quick D J012-2   vv-Blija J012-1G 08.45 uur
18 Mei vv-Blija J012-1G   Amelandia J012-1G 10.00 uur

competitie Voorjaar 2019 JO13
09 Mrt. Veenwouden SC JO13-2G   ST Blija/Holwerd J013-1 11.00 uur
16 Mrt. ST Blija/Holwerd J013-1   Drogeham JO13-1 09.00 uur
23 Mrt. Nicator JO13-1   ST Blija/Holwerd J013-1 10.00 uur
06 Apr. SJO BroeksterWalden JO13-2   ST Blija/Holwerd J013-1 10.15 uur
13 Apr. ST Blija/Holwerd J013-1   VCR J013-1G 09.00 uur
04 Mei ST Blija/Holwerd J013-1   Veenwouden SC JO13-2G 09.00 uur
11 Mei Drogeham JO13-1   ST Blija/Holwerd J013-1 09.00 uur
18 Mei ST Blija/Holwerd J013-1   Nicator JO13-1 09.00 uur

competitie Voorjaar-2019 JO15
09 Mrt. Oerterp Jo15-2   Blija/Holwerd J015-1 12.15 uur
16 Mrt. SJO Bergum/BCV J015-4   Blija/Holwerd J015-1 09.00 uur
23 Mrt. Blija/Holwerd J015-1   ONT JO15-2 10.00 uur
06 Apr. Blija/Holwerd J015-1   SJO Warga/WWS JO15-1 10.00 uur
13 Apr. Buitenpost J015-4   Blija/Holwerd J015-1 10.30 uur
04 Mei Blija/Holwerd J015-1   Oerterp Jo15-2 09.50 uur
11 Mei Blija/Holwerd J015-1   SJO Bergum/BCV J015-4 10.00 uur
18 Mei ONT JO15-2   Blija/Holwerd J015-1 09.30 uur

competitieVoorjaar 2019 MO17 (St.Holwerd/Blija)
16 Mrt. Holwerd/Blija M017-1   Anjum MO17-1 10.00 uur
23 Mrt. ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1   Holwerd/Blija M017-1 10.00 uur
06 Apr. SJO Broekster Walden M017-1   Holwerd/Blija M017-1 12.30 uur
13 Apr. Holwerd/Blija M017-1   Kollum M017-1 10.00 uur
11 Mei Anjum MO17-1   Holwerd/Blija M017-1 10.30 uur
18 Mei Holwerd/Blija M017-1   ST Minnertsga/St.Jacob MO17-1 10.00 uur

competitie Voorjaar 2019 JO19 (Holwerd/Blija)
09 Mrt. Holwerd/Blija J019-1   SJO Broekster Walden J019-2 11.35 uur
16 Mrt. Holwerd/Blija J019-1   Blauw Wit '34 J019-4 11.00 uur
23 Mrt. Zeerobben JO19 2   Holwerd/Blija J019-1 12.55 uur
06 Apr. Leovardia J019-2   Holwerd/Blija J019-1 15.00 uur
13 Apr. Holwerd/Blija J019-1   Wykels Hallum JO19-1 11.00 uur
04 Mei SJO Broekster Walden J019-2   Holwerd/Blija J019-1 09.00 uur
11 Mei Blauw Wit '34 J019-4   Holwerd/Blija J019-1 12.45 uur
18 Mei Holwerd/Blija J019-1   Zeerobben JO19 2 11.00 uur